OPIS SYSTEMU

4 powody dla GX – aby stać się naszym partnerem

Nasza firma ma tradycję, doświadczenie i silne podłoże. Zaczęliśmy od monitorowania pojazdów, gdy używano monitorowania off-line i nadal jesteśmy jednym z liderów w tej wysoce konkurencyjnej dziedzinie zaawansowanej telematyki. Oprócz podstawowych usług, jesteśmy ekspertami w projektowaniu indywidualnych rozwiązań i rozwijaniu specjalnych funkcji. Cieszymy się, że oferujemy klientom ponad standardowe rozwiązania. Dostarczamy zintegrowane pomysły i produkty „domowej roboty“, korzystając z własnego zespołu programistycznego i zespołu pomocy technicznej.

4 for GX

DOŚWIADCZENIE DO JAKOŚCI

Od 21 lat budujemy know-how, zdobywając doświadczenie w różnych dziedzinach wdrażania; Jesteśmy ekspertami w zakresie monitorowania paliw, projektów niestandardowych i jesteśmy w stanie wyprodukować rozwiązania spełniające wymagania naszych klientów, chroniąc ich inwestycje poprzez stałe korzyści.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Nowoczesną technologię, dynamiczny system trendu, rozwiązania umożliwiające precyzyjne dostrojenie, możliwości dla każdej floty pojazdów, szeroką gamę funkcji, kompleksowe usługi, skupienie się na konkretnych wymaganiach, komunikację z innymi systemami informatycznymi.

PODEJŚCIE I WSPARCIE

Posiadamy własny zespół deweloperów, techników i personelu pomocniczego; Nasz zespół sprzedaży i technicy serwisowi są dostępni na terenie całego kraju; Prowadzimy działalność w 4 krajach; 25 pracowników; Usługi gwarancyjne i pogwarancyjne; Jesteśmy ekspertami w dziedzinie analizy i projektowania, zgodnie z wymaganiami konkretnych rozwiązań; Świadczymy usługi 24/7

NASZE WARTOŚCI

Entuzjazm, innowacje i ewolucja, nasze stosunki z naszymi klientami są uczciwe i przejrzyste; Traktujemy naszych partnerów w sposób sprawiedliwy, zapewniamy osobistą odpowiedzialność, szanujemy indywidualne cechy naszych klientów i aktywnie rozwiązujemy swoje wymagania; Przestrzegamy wymagań i celów naszych klientów oraz działamy niezawodnie.

JEDNOSTKI TELEMATYCZNE

 • Część sprzętu naszego systemu monitorowania
 • Elektroniczne urządzenia do gromadzenia danych i pomiarów
 • Rejestracja danych w czasie rzeczywistym, nawet jeśli nie ma sygnału GPS
 • Wykorzystanie technologii RFID w przypadku braku dostępności sygnału GPS
 • Rejestracja pojazdów i osprzętu, różnych wariantów i działalności komponentów
 • Mierzenie poziomu paliwa przy użyciu mierników poziomu lub sondy pojemnościowej

 • Komunikowanie się z serwerem i przesyłanie danych do oprogramowania za pomocą systemów GPRS
 • Wpływanie na zakres funkcjonalności i monitorowanie jakości
 • Zainstalowane w pojeździe, posiadanie solidnej konstrukcji, zapobiegając manipulacji z urządzeniem
 • Po zainstalowaniu urządzenie nie jest widoczne i nie ma żadnych istotnych wymagań eksploatacyjnych
 • Długoterminowa niska statystyczna ilość usterek (okolo 0,05%)

Oferujemy jednostki telematyczne dla różnych poziomów konfiguracji z różnymi funkcjami.

OPROGRAMOWANIE

 • Wizualizuje i ocenia działania oraz dane techniczne / operacyjne monitorowanych obiektów
 • Zabezpiecza i chroni informacje jako aktywa o największym znaczeniu
 • Działa na naszych serwerach i przechowuje dane przesyłane z jednostek do bazy danych
 • Zapewnia ciągły przepływ informacji, wykonuje zadania archiwizacji i tworzenia kopii zapasowych
 • Wykorzystuje aktualne generowanie jednostek

 • Współpracuje ze starszymi wersjami urządzenia tylko w trybie zgodności, co związane jest z faktem, że wersje starsze niż TDM 2010 stały się nieaktualne.
 • Generuje różne raporty i statystyki
 • Integruje dane z innymi platformami i systemami informacyjnymi
 • Dane użytkownika są dostępne przy użyciu oprogramowania, będącego aplikacją internetową lub mobilną

Aplikacja mobilna SMART TDM G2

W nowej aplikacji mobilnej można śledzić aktualną pozycję, przeglądać historię wszystkich pozycji. Aplikacja obsługuję proste raporty z informacjami o jazdach i paliwie w zakresie ustawień i konfiguracji systemu monitoringu klienta. Aplikacja działa na platformie Android i iOS. Jeśli nie mają Państwo tej aplikacji prosimy napisać na adres biuro@gxsolutions.pl lub skontaktować się z przedstawicielem firmy: Łukasz Tkaczyk – lukasz.tkaczyk@gxsolutions.pl

OPIS OPROGRAMOWANIA I FUNKCJE PRZEGLĄDOWE

ELEKTRONICZNA LOGISTYKA PRACY

WYKRYWANIE STYLU JAZDY KIEROWCÓW

MONITOROWANIE ZUŻYCIA PALIWA


IDENTYFIKACJA W SZKOŁACH JAZDY

Identyfikacja kierowcy

MONITORING TRANSPORTU

PRZEWIDYWANIE AETR

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI

AUTOMATYCZNE LICZENIE PASAŻERÓW

INTEGRACJA Z INNYMI SYSTEMAMI INFORMACYJNYMI

ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

ZASADY DZIAŁANIA SYSTEMU

Funkcjonalność systemu oparta jest na współpracy między działem sprzedaży a zespołem technicznym / wykonawczym, a także klientem. W trakcie wdrażania systemu stale weryfikujemy jego funkcjonalność, porównujemy je z wymaganiami klienta i sprawdzamy poprawność interpretacji danych wyjściowych. Nasz system jest jednym z bardziej wyrafinowanych i kompleksowych systemów dostępnych na rynku. W samochodzie zainstalowana jest jednostka telemetryczna GPS / GSM w miejscu niedostępnym dla użytkownika. Pojazdy łączą się z naszym serwerem zdalnie. Komunikacja między pojazdem a serwerem odbywa się przy użyciu technologii GPRS. Dane zgromadzone w czasie rzeczywistym, przechowywane w pamięci urządzenia, są przesyłane do naszego systemu, gdzie są przetwarzane i przechowywane w bazie danych. System korzysta z architektury klient-serwer. Użytkownik musi zainstalować klienta na swoim komputerze, aby połączyć się z serwerem aplikacji zawierającym całą logikę biznesową systemu. Dane serwera aplikacji są dostępne również przy użyciu interfejsu API, za pośrednictwem usługi sieciowej. Nasz system jest stale rozwijany, aktualizowany i rozszerzany o nowe funkcje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

"Cena jest tym, za co płacisz. Wartością jest to, co dostajesz" /Warren Buffett/